>> Bis dat quī citō dat - Dvakrát dává, kdo rychle dává <<

šikana na našich vojnách

19. ledna 2007 v 21:31 | já |  fun
možná se divíte, že jsem šikanu zařadila do rubriky fun, ale čtěte dál a dozvíte se...

Forma šíkanyNejčastější způsob provedení.
SaharaNa tento povel musí šikanovaný voják okamžitě donést šikanujícímu nápoj.
BufetŠikanovaný musí přinést jídlo, bez ohledu na denní nebo noční dobu.
Kříšťálová nocŠikanující probudí služebně nejmladší vojáky a rozbíjejí skleněné předměty. Mladíci jsou přinuceni střepy posbírat, někdy se rozbité sklo ještě polije vodou s mazlavým mýdlem nebo mýdlem na holení.
DekaOběti se přehodí přes hlavu deka nebo spací pytel a poté ji skupina vojáků bije a kope. Represe nezřídka končí, až když oběť nejeví známky odporu.
DiskotékaSpočívá v násilném probuzení a následném tancování šikanovaných.
MotokrosOběti šikanování jsou přinuceni uchopit ramínko na šaty coby řídítka terenního motocyklu, na záda si naložit plnou polní a prohánět se po vytyčené závodní dráze.
MetroŠikanovaný představuje vlakovou soupravu v podzemní dráze, pod postelemi. Pod každou z postelí pak hlásí název stanice.
Závody šnekůŠnek jako objekt šikany se musí po čtyřech nebo plazením pohybovat s nočním stolkem na zádech po vymezené dráze, přičemž každý z mazáků má svého šneka. Šnek, který dorazil do cíle první, vypadá ze hry, ostatní pokračují v závodech.
KukačkaŠikanovaný je přinucen zavřít se do skříně a na povel otevřít dveře, vystrčit hlavu a kukat jako kukačka v hodinách. Po té šikanující uchopí dveře a prudce je zavře, tak že šikanovanýho praští. Toto se opakuje do té doby, co šikanující otevře dveře a šikanovaný z nich vypadne.
Sexuální obtěžováníŠikanovaný je nucen předstírat pohlavní styk s polštářem nebo jiným předmětem.
PesŠikanovaný je nucen po rozsvícení světla štěkat na žárovku.
KoloběžkaSpícímu vojákovi se dá mezi prsty u nohou papír, který se posléze zapálí.
TransfúzeTýrání, kdy se po úderech do nosu provádí odběr krve. Krev se odchytává do ešusu a v některých případech ji musí postižený také vypít.
GagarinŠikanovaný je zavřen do skříně a posléze vyhozen z okna.
JukeboxŠikanovaný je zavřen v plechové šatní skříňce a šikanující mu vzduchovými otvory ve dvířkách vhazuje drobné mince. Po vhození mince je šikanovaný povinnen zaspívat každý song, dle přání šikanujícího. Pokud tento song nezná, lze rozvněž navázat na variantu Gagarin.
BratislavaOsobní skříňkou šikanovaného s pečlivě srovnanými věcmi je několikrát hozeno jako hrací kostkou a pak je postavena vzhůru nohama. Sikanovanému se pak nakýtá pohled jak na bratislavský hrad - zvenčí čtyři věžičky a uvnitř bordel.
VlakŠikanováný vojáci jsou přinuceni běhat pod oknem s utrženými větmi ze stromu, aby mazáci měli pocit, že jednou ve vlaku.
SlimákŠikanovaný se svlékne a lehne si na mokrý hadr S ním se pak tak dlouho plazí po břiše, dokud za ním zůstává mokrá stopa.
KazeťákDva šikanovaný si vezmou záchodový papír a uchopí ho tak, že jeden odmotává a druhý namotává (jako pásek u kazeťáku), k nim si stoupne ještě jeden šikanovaný, přiloží hlavu k tomu toaleťáku a zpívá to, co si mazáci přejí.
Mořská vlnaŠikanovaný srčí hlavu do záchodu a mazák spláchne.
HeverŠikanovaný si vleze do uložného prostoru v posteli, postel zavře a nechá koukat pouze ruku. Jeden z mazáků mu na ni pak šlape a on musí pomalu zvedat postel.
TeploměrŠikanovaný je umístěn za okno a každou čtvrthodinu hlásí teplotu.
MapaNa PVS (pro pozdější narozené Politicky-Výchovná Světnice) visela mapa s politickým rozdělením světa. Ke každému státu bylo přiřazeno číslo a hlavní město. Pokud se mazáci se svým číslem dostali k poslednímu (kolem 250), mladí musí každý den znát nejen číslo starejch, ale i stát a hlavní město příslušně k danému dni.
DostihyPo budíčku je v 6:10 rozcvička. Mladí jsou povini běžet sprintem 3x kolem jídelny (dle jídelny; tato jídelna měla cca 250 m) Poslední 3 klikují číslo starejch. V případě bojkotu dostihu, tedy pomalého běhu či chůze, klikují všichni. Mazáci si vybírají jednotlivé koně a sází na ně (upozorňuji, že sprint deset minut po sesté ráno je velmi nechutný, ba přímo na blití, což dokazují mnozí učasnici závodu).
KrokodýlŠikanovaný si vleze do spacáku, doplazí se k dozorčímu a kousne ho do nohy.
KostkyNa plechovou skříň se namalují čísla. Šikanovaný si do ní vleze, pak se schodí ze schodů.
HamburgerŠikanovaný se zabalí mezi dvě matrace, sváže se a schodí ze schodů.
Cesta domůStaří po dlouhém pobytě v kasině si dopřejí cestu domů…Mladí běhají pod oknem s větvičkami, imitují klepotání kolejnic a hlásí zastávky. Staří se dívají z okna na cestu domů …
VětrákRáno po rozcvičce vyženou mazáci z baráku ven gumy s plechovejma kýblema, aby do nich nabírali a chytali čerstvej vzduch, který potom nosí mazákum. Tak to dělaj do té doby, až se mazákum zdá, že je v pokoji čerstvej vzduch.
ListíNa podzim, když je venku spadaný listí, si musí každá myš obstarat lepidlo a potom to listí sbírat ze země a lepit ho zpátky na strom. Končí to, až když nezůstane na zemi ani jeden list.
SemaforPrincipem je rychle se obléct do oblečení, které je rozlišeno barvou. Pyžamo - žlutá, maskáče - zelená, tepláky - modrá. Mazáci pak říkají barvy a vojáci se převlékají podle nich. Trvá to tak dlouho jak mazáci chtějí.
KrakenV jídelne a kuchyni se vypustí tzv. Kraken. To znamená, že se ucpou všechny odtoky v podlaze, všechna umyvadla a pustí se voda ze všeho co teče. Když je všude cca 5-15 cm vody, směna sloužící v kuchyni se nažene s kýblema vodu odstranit. I v pěti lidech trvala tato zábava několik hodin.
KanalNa podlahu se vojenským černým krémem na boty nakreslí mříž kanálu. Myšáci jsou pak vyzváni, aby vylili kýbl plný vody do kanálu, ale ten proti všem očekavávám neodtéká. Takže myšák vodu zase setře a zase vyleje do kanálu a to až do doby, kdy mohou mazáci ven nebo myšák omdlí únavou nebo vše končí, až kanál opravdu začne odtékat...
je to odtud
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wal Wal | E-mail | 19. ledna 2007 v 21:44 | Reagovat

a poslal ti to hodnej wal, protožes to ztratila ;-)

2 Jock Jock | E-mail | Web | 19. ledna 2007 v 23:16 | Reagovat

Teda zajímalo by mě kdo to sestavoval.  Jestli si to všecko prožil tak teda lituju jeho, popřípadě těch ostatních (záleží na tom z keré to zkoušel strany...)

3 já | Web | 20. ledna 2007 v 10:42 | Reagovat

jo, jenže walovi sem to tenkrát poslala já... a wal mi ji přeposlal :)) a krom toho sem byla líná ji hledat v historii

4 Wal Wal | E-mail | 21. ledna 2007 v 21:30 | Reagovat

pche...tak to nebylo :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama