>> Bis dat quī citō dat - Dvakrát dává, kdo rychle dává <<

pátek - magořina

5. ledna 2007 v 20:47 | já |  diary
no to si snad dělá kozy?!

tak já sem tak pracně promazala složku, abych tu udělala tak půl giga místa, a podívejte na to... mrknu na to, jak velkou má vlastně složku ségra - já málem padla - 3,1 GB!!!
ale patří mi to. poučení pro všechny - hlavně nebuďte zbrklí, přijdete tak klidně o 500 mega zajímavých informací...
tak a co dalšího se dneska dělo? no něco určitě, když ještě v osm píšu (teda ste fakt třída, já bych na to asi nepřišla): jako neobvykle jsem měla nějaké to vyřizování ve městě, takže sem s walem, janou a ventem (nedobrovolně, zkrátka bez čelenky ani ránu) jela až na moravák. nu, a to sme se zakecali, až sme najednou stáli ve frontě na pizzu :)) to byly zas jednou hlody... třeba wal prozradil, že má svoji drahocennou bankovku uloženou v krabičce od... já slyšela od Vichy... že by wal používal kosmetiku? no tak sem se zeptala ještě jednou. tentokrát slyším "... od myši..." jo ahá. co? on doma chová myši? od jaký myši?! a on nato "no, jak se tomu na stranách mačká hlava..." cože?" a nebolí ji z toho ouška?! to jako myslim živou myš... a náhle to tu bylo: CVAK. hele ale to se mi jako fakt nestává často :)) no a tím to nekončí. wal se zmínil, že už dom nejede, že tu rovnou počká na ségru (jeho:) páč u školy nebo kde dycky čekaj cigoši a ona se bojí... no a já samo radim: "si kup boxera :)" "a kolik stojí?" "nevim" a najednou se vloží jana "ježiši jo ahá, já chtěla říct, že boxera ne, že strašně kouše..." není co dodat, dneska byl holt pátek.
tak a jako poslední poznámku ke dnešku - ségra (moje) si byla kupovat šaty na ples. upřímně řečeno se obávám, že dost lidí nemá přehled o tom, na kolik tak taneční dohromady vyjdou. sice nám už teď do školy chodí nabízet tři stovky slevu, ale o tom teď psát nebudu. stručně sthrnu, na kolik přibližně vyjdou věci na samotný ples (uvádím ceny, které znám od radky):
bílá prosloužená:
šaty: půjčovné na dva dny (tedy jeden večer): 1200 - 2000,-
boty: záleží na značce, pokud máte jen ťamany na jeden večer, tak počítejte s pár sty: 400,-
kabelka: asi 400,-
rukavičky: cca 200,-
ůčes apod: netuším, ségra měla homemade :)) nějaký to sto taky
vstupenka pro rodiče: (někde se neplatí) Dynamic: 220,-
další:
šaty na další plesy: 2000 - 5000,- (normální cena, samo jsou i dražší :)
vstupenky: opět u radky - na závěrečný ples: 365,-
takže pokud si, pánové, myslíte, že má někdo horší šaty, znamená to, že za ně dal možná "jen" dva tisíce... a to jsou jenom šaty... sečteno, podtrženo - celá ta paráda vyjde na několik tisíc i přesto, že nemáte všechno nové a nejdražší.
no to je jen tak poznámka na okraj...
teda a taky bych měla zmínit, že se kolem osmé blog.cz tak nějak sek, proto přidávám až tak pozdě... prej přetížení či co
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wal Wal | E-mail | 5. ledna 2007 v 23:58 | Reagovat

To ventovo je teda spíš pružina...my tam pak tak postávali, Janča to měla kdesi ulitý a furt...já už du...já už du...dycky sme ju zastavili a zakecali se o tom, že tu pružinu má ivet v šalině na cestě domů...no a pak Jana ničehonic začla zdrhat...chilku jsem ju chytal, ale když pak prej zamávala pružinou, tak za ňou začal zdrhat vent a já v klidu šel na tu čtverku (na kterou jsem chtěl jít asi 1/4 hodky zpatky)...to jen tak na okraj ;-)

2 ireth ireth | 6. ledna 2007 v 14:44 | Reagovat

No já už nechci dělat rodičům výdaje - tento rok mi toho koupili dost (nový stůl, snímač, spolufinancování nového mobilu) a tak si vezmu nějaké šaty po sestře, boty doufám taky nějaké po domě seženu. Naši byli tenkrát prozíraví a věděli, že šaty na taneční se vyplatí ušít :) I když doufám, že nebudou už nemoderní, no ale móda pro šaty se doufám nevyvíjí tak rychle :)

3 kikča kikča | 5. srpna 2007 v 18:04 | Reagovat

no jo taneční taky jmě to v září čeká.to zas bude!nemluvím o tanci ten mi celkem de ale to nakupování s tatínkem.to je děs!!abyste pochopili mami nemá řidičák a do brna to máme 30 kiláků a v okolí společenský šaty neseženu:(,takže tata nás dycky zaveze a čeká a je u toho pekně protivnej.a když se dozví víslednou sumu je ještě protivnější.někdy se mu ani nedivím:(

ale abych neodbočovala od toho na co se chcu zeptat!kolikatery šaty tak budu potřebovat??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama