>> Bis dat quī citō dat - Dvakrát dává, kdo rychle dává <<

mail proti řetězovým mailům

12. ledna 2007 v 15:49 | já |  fun
asi nejsem sama, koho nehorázně štve, když mu někdo na mail hromadně přeposíla 5 mega velký prezentace a nejlíp tak osm za den... ale nějakou dobu zpátky jsem dostala tenhle mailík a určo stojí za to si ho přečíst :))

Ahoj, jmenuju se Nasranej.
Trpím několika vzácnými a smrtelnými chorobami: špatnými výsledky písemek a testů, extrémním panictvím a strachem z toho, že budu unesen a rektálně zabit silným elektrickým proudem, protože jsem neposlal dál asi 50 miliard podělaných řetězových dopisů.
Dopisů od lidiček, kteří skutečně věří, že když se tyhle dopisy pošlou dál, tak to ubohé malé děvče z Arkansasu, které se narodilo s prsem na čele, shromáždí dost peněz na operaci, a to právě včas, než ho rodiče prodají do cirkusu.
Opravdu věříš, že Bill Gates tobě a každému, kdo "jeho" mail pošle dál,
dá 100 dolarů?Ale k věci: tento mail je jedno velké FUCK YOU všem těm lidičkám tam venku, kteří nemají nic lepšího na práci. Bude se ten zlý kobold řetězovych dopisů v mém pokoji lazit a mučit mě, zatímco spím? Mučit, protože jsem přerušil řetěz, který vznikl v roce 5 a do vropy byl přivezen křižákem, který uprchnul z vězení, a který když vydrží do roku 2800, bude zapsán do Guinessovy knihy.
A zde jsou tři nejoblíbenější typy:
ŘETĚZOVÝ DOPIS TYP 1
Ahoj.
Sjeď dolů
Něco si přej.
Sjeď dolů.
Ne, to ne.
Sjeď dolů.
Ne, to taky ne - ty prase, sjeď dolů.
Sjeď dolů.
Sjeď dolů.
atd. Hahaha

Takže, jestli tenhle dopis nepošleš v následujících 5 sekundách 5096 lidem, znásilní tě jednonohá námořnice lesba a bude shozen z výškového domu do 1m širokého sudu s břečkou. A to je pravda! Protože TADY TEN dopis není jako všechny ostatní. TENHLETEN
je PRAVDA!

ŘETĚZOVÝ DOPIS TYP 2

Ahoj a díky, že sis našel čas k přečtení tohoto dopisu. Je tu jeden malý hoch
v Baklaliviatatlaglooshenu, který nemá paže, rodiče, vnitřnosti a mozek. Život tohoto ubohého dítěte může být zachráněn, protože pokaždé, když bude tenhle dopis poslán dál, dá Centrum.cz jednu korunu na "konto malého hladovějícího chlapce z Baklaliviatatlaglooshenu bez rukou, nohou, vnitřností, rodičů a mozku ". Automaticky! Ach ano, a nezapomeň, že my nemáme absolutně žádné prostředky na zaplacení odeslaných mailů. Takže předej dál! Pošli tenhle mail 5 lidem během příštích 47 sekund.
ŘETĚZOVÝ DOPIS TYP 3

Ahojky tam venku! Tenhle řetězový dopis existuje od roku 1897. To je absolutně neuvěřitelné, protože tehdy ještě nebyly maily. A tak to funguje:
Pošli ho v průběhu přítích 7 minut 15,067 lidem, o kterých si myslíš, že by ho mohli využít, jinak....:
*Bizarní horor scénář č.1
Elke Röschenová šla jednou v sobotu pěky ze školy domů. Tenhle mail dostala teprve přednedávnem a ignorovala ho. Uklouzla na psí hromádce, spadla přesně do stoky,
polila ji hustá hnědá močůvka z odpadních kanálů a odřela se o mříž městské čističky. Nejenže potom komicky páchla, ona také umřela. To se ti taky může stát!
*Bizarní horor scénář č.2
Thomas Krögerson, třináctiletý hyperaktivní hoch, našel tenhle mail ve své schránce a ignoroval ho. Ve stejný den ale později šel po ulici, podíval se nahoru, dostal vánočním stromkem přímo do očí (bylo to ve Švédsku, krátce po Vánocích), zavrávoral na silnici
a srazilo ho nákladní auto IKEA. To stejné se stalo jeho přítelkyni! Oba zemřeli, přišli
do pekla a byli odsouzeni jíst a na věčnost holandské automatové krokety.
To se ti taky může stát!

Bylo to srozumitelné? Když dostane řetězové, dopisy, které tě vytočí a nechávají neťastným, vymaž je. Když jsou alespoň veselé, pošli je dál lidem o kterých si myslíš, že sdílejí tvůj humor. Neposílej ostatní lidi virtuálně někam, zatímco máš špatné svědomí kvůli nějakému
člověku z Botswany trpícímu leprou, ktery ještě k tomu nemá žádné zuby a už 27 let je připoután na záda mrtvého slona, a jeho jedinou šancí je každý dál poslaný mail, protože jinak do tvé předzahrádky narazí raketa.

Toto je poslední řetězový mail který kdy v životě odešleš. Pokud po něm rozešleš dále jakýkoliv jiný řetězový mail, opustí tě tvá láska (a žádnou již nikdy nepotkáš), už nikdy nezažiješ dobrý sex, vyhodí tě z práce (či ze školy), vyhoří ti byt a nakonec dostaneš rakovinu.Tento mail rozešli minimálně 10 dalším lidem, jinak tě stihne stejný trest.
Potom tě může hřát dobrý pocit u srdce, že si tímto řetězovým mailem pomohl v boji proti řetězovým mailům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ireth ireth | 12. ledna 2007 v 18:02 | Reagovat

http://www.hoax.cz/cze/  

zajímavý - řetězovým mailem proti řetězákům :)

2 Beeruuskaa Beeruuskaa | 28. září 2008 v 17:02 | Reagovat

Loool xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama