>> Bis dat quī citō dat - Dvakrát dává, kdo rychle dává <<

27.11. pondělí

27. listopadu 2006 v 17:33 | já |  diary
tak, původně jsem sem zamýšlela dát jen nějaký kratičký článek o škole, ale asi se nepodaří...
a proč? protože se toho stalo víc: škola, mafia a jiné... (to "jiné" znamená "zase škola")

nejdřív o škole: není to již sice aktuální, ale za předpokladu fungování tohoto blogu i za nějakou dobu by se mohlo hodit pro chvíle plné zábavy: vše se událo když jsme se (já a jana) ptaly venta, jestli by s náma nešel oslavit silvestra k janče... a co on na to? "no, možná jo... a kdy to bude?" pokud vám to ještě nedocvaklo, NEZOUFEJTE! asi dva dny později: u tohoto incidentu jste asi nebyly (už nevím proč): jdu si takhle s walem po chodbě a kecáme... co se nestane, vzpomenu si na již zmíněnou příhodu s ventem: "sem si teďka vzpomněla na něco - jak sme se s jančou ptaly venta, jestli může na silva, a on na to: a kdy to bude?" no nemohla jsem se tomu nezasmát. pak jsem však na chvíli znejistěla - wal se tomu nesmál! vše se vyřešilo o dvě sekundy později: "JO AHÁ, už sem jak vent..."
tak, a teď něco k závislosti: ne že bych byla na mafii závislá, ale něco jsem si chtěla zahrát a nic jiného nebylo k mání (ne, na miny jsem už fakt dost stará). tak jsem si řekla, že když mates ten závod vzdal, že ho zkusím. to jsem ještě ale netušila, jak se u toho naštvu - několikrát jsem byla ve čtvrtém kole, to ale pozor, na prvním místě, když jsem se někde dostala do času (hodin) a bylo to v ******. nakonec se mi to skoro i povedlo - dojela jsem na druhém místě - o 2 pitomý sekundy! (pro nevzdělané - na dohled, být tam zatáčka - je moje). ale nehrála bych já kdyby se to nestalo... pak se obdobný scénář ještě několikrát opakoval - to už jsem to ale vzdávala a jela znovu... nebyla bych to ale já a mafia, abych to nezkoušela znova... a AČ JE TO DIVNÉ, já to zvládla! I´m paša! a co je na tom nejlepší? celé mi to trvalo "jen" 46 minut a 8 sekund, samotný závod pak 8:16:787. je to sice hodně, ale když nejlepšího (druhýho nejlepšího :) šikovně vyhodíte, jde to... a co je na tom nejnejlepšího? nevíte? JÁ JO! časový rozdíl mezi mnou a druhým v pořadí byl 23 sekund! no to se prostě neobejde bez blahopřání!
tak, a teď ještě k tomu: I´m paša!: dneska jsme měli hodinu anj. to ste asi zaregistrovaly. jenomže tak cca v polovině hodiny hruška přesadila išvina, a to prosím za mě a za janu - co z toho asi mohlo koukat dobrýho?! NIC. řekl nějakou větu dobře a na to: I´m pašák! jana se smála, já se smála, ovšem obě tomu stejnýmu a zároveň něčemu jinýmu - já totiž slyšela Í´M PAŠA! a já? koneckonců jsem ráda, že jsem neslyšela nic jako: I´m pasák či I´m prasák...
a pozor - brzo zveřejním pilotní díl "deníku exota"!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ireth ireth | E-mail | Web | 28. listopadu 2006 v 15:00 | Reagovat

Gratuluji k rekordu z mafie, asi si taky nějakej ten závod střihnu, abych věděla, v jaké jsem kondici.. :)

2 Madria Madria | Web | 29. listopadu 2006 v 16:11 | Reagovat

Tak  k ventovi přibyl ještě mates, který nepochopil obvyklou větu před něminou: Ona neví, že jsme tady.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama